2017-06-26 08:57:50

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

25 CZERWCA 2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Człowiek w pielgrzymce życia kroczy różnymi drogami. Nie zawsze ma pewność, że ta droga na której teraz jest, jest właściwa. Eucharystia jest drogą, która prowadzi do Jezusa, bo On pragnie, abyśmy poszli za Nim. Trudno nam czasem zostawić wszystko, wziąć swój krzyż i iść drogą Chrystusa, dlatego często chodzimy po ciemnych zaułkach życia.

Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, adoracja i procesja eucharystyczna wokół kościoła, po Mszy Świętej o godz. 9.30. Prosimy asystę procesyjną.

Od następnej niedzieli nie będzie Mszy Świętej o godzinie 11.30. Porządek wakacyjny niedzielnych Mszy Świętych: 8.00, 9.30 i 16.00.

Ministranci, którzy zdobyli największą ilość punktów za dyżury i zbiórki, to: Piotr Dębski (178 punktów) - zdobył 1 miejsce; Dominik Gołębiewski (169 punktów) - zdobył 2 miejsce i Maria Sitek (151 punktów)- zdobyła 3 miejsce. Wyżej wymienieni ministranci otrzymali nagrody rzeczowe, a pozostali na Mszy Świętej o godzinie 9.30 - nagrody pocieszenia.

Spotkanie Kół Żywego Różańca w sobotę, 1 lipca, o godzinie 16.30.

7 lipca Koła Różańcowe organizują pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd o 5.00 sprzed kościoła.

Krakowskie Centrum Diagnostyki organizuje badania płuc, zakwaszenia oraz gęstości kości pod kątem osteoporozy. Badanie odbędzie się w Ambulansie Diagnostycznym w poniedziałek, 26 czerwca, o godzinie 16.15 na parkingu przy kościele.

28 VI   - św. Ireneusz, biskup i męczennik
29 VI  -  Apostołowie Piotr i Paweł