2017-08-27 12:35:24

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

27 SIERPNIA 2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Jezus pyta dzisiaj: „Za kogo Mnie uważacie?”. Zapewne każdy z nas mógłby udzielić wielu odpowiedzi: przecież Jezus to Bóg, Mesjasz, Baranek Boży, Zbawiciel świata… Tak, to prawda, ale kim dla nas jest Jezus osobiście? Jakie miejsce zajmuje w naszym życiu i czy w ogóle uważamy Go za rzeczywistą osobę, w dodatku mającą wpływ na nasze życie?

Dziś, 27 sierpnia zapraszamy na dodatkową Mszę Świętą o godzinie 18.00 za narzeczonych i małżonków. Po Mszy Świętej Wieczór Chwały przygotowany przez zespół Moja Rodzina.

W piątek 1 września przypada 78. rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o tych, którzy walczyli i oddali życie za wolność naszej Ojczyzny.

1 września – I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.00

2 września – spotkanie Kół Żywego Różańca  i różaniec wynagradzający o godz. 16.30

W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałek św. Augustyna biskupa, doktora  Kościoła;
- we wtorek męczeństwo św. Jana Chrzciciela;
- w czwartek św. Jana Bosko
- w piątek błogosławioną Bronisławę dziewicę;
- w sobotę – pierwszą miesiąca – czcimy Niepokalane Serce NMP.