V NIEDZIELA ZWYKŁA

2018-02-04 18:40:35

Pan Jezus przyszedł dzisiaj do nas, tak jak do domu Szymona i Andrzeja, z darem uzdrowienia i duchowego uwolnienia. On wciąż szuka tych, którzy potrzebują Jego pomocy. Bądźmy Mu za to wdzięczni.

W czwartek ze względu na kolędę nie będzie Mszy św. wieczorowej i adoracji w kaplicy.

W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzone jako Światowy Dzień Chorego.

Na uroczystą Mszę Świętą
z błogosławieństwem
lourdzkim
(polega ono na indywidualnym błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem nad głową każdego chorego)
zapraszamy o godz. 11.30
Zachęcamy rodziny, aby pomogły chorym i starszym krewnym w dotarciu do świątyni.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy katechezy poświęcone Mszy Świętej. Będą one głoszone przez cztery niedziele.
Do uczestniczenia w tych katechezach zobowiązani są rodzice i dzieci klas III i IV przygotowujące się do uroczystości I i II komunii św.oraz młodzież przygotowująca się do bierzmowania. Dzieci z rodzicami mogą uczestniczyć podczas mszy do południa, młodzież i kandydaci do bierzmowania na Mszy św. o godz. 16.00.
Po Mszach św. krótkie spotkanie z rodzicami.