XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 6 października 2019

2019-10-06 19:44:10

Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godzinie 16.00 zapraszamy na Mszę Świętą z procesją Maryjną ulicami Glinojecka, w czwartą rocznicę nawiedzenia cudownej ikony Matki Bożej Częstochowskiej w naszej parafii

Dziękuję za zaangażowanie Kołom Żywego Różańca, strażakom, rycerzom Jana Pawła II, chórowi parafialnemu, asyście i ministrantom, lektorom, harcerzom i młodzieży, która niosła flagi.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 16.00.

W dni powszednie różaniec o godzinie 17.30
a w niedzielę po Mszy Świętej o 16.00

Za tydzień młodzież będzie zbierała ofiary do puszek na stypendia dla uczniów Fundacji:"Dzieło Nowego Tysiąclecia".

Można też nabyć książki:"Ostatnie wołanie Maryi","Kalendarz Rolników" i albumy Maryjne.

W kancelarii, która czynna jest codziennie od 16.00 do 16.30, przyjmujemy już na Msze Święte na rok 2020 i wypominki za zmarłych.

Dziękuję za ofiary na remont kościoła:
ul. Południowa (domki) - 100 zł
Ofiara bezimienna - 100 zł