XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 30 sierpnia 2020

2020-08-30 13:52:46

We wtorek przypada 81. rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o poległych i modlitwie za Ojczyzną i o pokój na świecie.

W środę po pierwszej Mszy Świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W pierwszy czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30. Zapraszamy też na adorację nocną od godz. 22.00 do godz. 24.00.

W pierwszy piątek miesiąca po pierwszej Mszy Świętej odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa w duchu wynagrodzenia za grzechy. Spowiedź od godziny 16.30.

W pierwszą sobotę miesiąca spotkanie Kół Żywego Różańca od godz. 16.30.

W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 11.00

W przyszłą niedzielę w parafii przeżywać będziemy odpust parafialny ku czci Chrystusa Odkupiciela Człowieka. Po Sumie procesja wokół kościoła. Zapraszamy asystę parafialną, strażaków, rycerzy JP II, dzieci sypiące kwiatkami, ministrantów na Mszę o godz. 11.30. Sumę odpustową będzie sprawował ks. kanonik doktor Jan Piotrowski – obecnie senior i były wikariusz parafialny w Glinojecku w latach 1979 - 1981.

Prosimy na każdą Mszę Świętą oraz do kancelarii parafialnej przychodzić w maseczkach i stosować się do zaleceń sanitarnych.

Dziękuję Pani Anicie Pniewskiej za pomoc w przygotowaniu tej gazetki parafialnej.