XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 6 września 2020

2020-09-06 14:05:19

Dziękujemy ks. kanonikowi Janowi Deptule za przewodniczenie odpustowi parafialnemu i wygłoszone Słowo Boże.

We wtorek święto: Narodzenie Najświętszej Maryi Panny

W środę po pierwszej Mszy Świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30.

W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 11.00

BURMISTRZ MIASTA I GMINY GLINOJECK informuje, że przez trzy miesiące, od 1 września do 30 listopada na terenie całego kraju prowadzony jest Powszechny Spis Rolny 2020. Udział w spisie jest obowiązkowy dla wszystkich użytkowników gospodarstw rolnych. Aby wziąć udział w spisie rolnym należy samodzielnie wypełnić elektroniczny formularz na stronie internetowej spis rolny.gov.pl. Osoby, które nie mają dostępu do Internetu mogą zadzwonić na Infolinię Spisową i podczas rozmowy z konsultantem spisać się przez telefon. Można też skorzystać z punktu spisowego w Urzędzie Miasta i Gminy w Glinojecku. Wszystkie informacje o gospodarstwie rolnym przekazane podczas spisu objęte są tajemnicą statystyczną.

Prosimy na każdą Mszę Świętą oraz do kancelarii parafialnej przychodzić w maseczkach i stosować się do zaleceń sanitarnych.

Dziękuję Pani Anicie Pniewskiej za pomoc w przygotowaniu tej gazetki parafialnej.