Pan Jezus wyjaśnia swoim uczniom, że przykazanie miłości Boga i bliźniego stanowi jedno. Kto to rozumie i stara się wypełniać w swoim życiu, jest na dobrej drodze do Królestwa Bożego. Przykazanie miłości jest o wiele ważniejsze od wszelkich przejawów religijności, które bez miłości stają się tylko pustym znakiem.

Za tydzień w niedzielę - 11 listopada,
przypada
100 rocznica odzyskania przez naszą Ojczyznę Niepodległości

po 123 latach niewoli pod zaborami. Obchodzimy Dzień Niepodległości. Do tego wyjątkowego święta narodowego przygotujemy się przez trzy dni wspólnej modlitwy, od czwartku do soboty codziennie po Mszy św. o godz. 16.30.

10 listopada w sobotę zapraszamy programem patriotycznym przygotowanym przez Koła Żywego Różańca i Chór Parafialny. Program rozpocznie się o godz. 19.00.

11 listopada uroczystości rozpoczną się o godz. 15.30 w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury koncertem utworów patriotycznych w wykonaniu Orkiestry Dętej. Po programie wkopanie Dębu Niepodległości przy M-GOK, następnie przemarsz ulicami miasta ze śpiewem pieśni patriotycznych i żołnierskich. Złożenie kwiatów przy tablicy upamiętniającej powstańców styczniowych.

Msza św. w intencji Ojczyzny
o godz. 17.00.

Pokaz teatru „Widmo” na placu przy kościele.

18 listopada Fundacja „Tak dla Rodziny” serdecznie zaprasza na obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę w ramach projektu p.t: Polonia Restituta - tu jest nasz DOM".

Uroczysta Msza św. za Ojczyznę
o godz. 15:00.

Po Mszy św. wkopanie „Dębu Niepodległości” na placu przy kościele. Jest to Dąb z certyfikatem, poświęcony przez ks. biskupa Piotra Liberę 16 października 2018 r. w 40 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, zasadzony z inicjatywy Rycerzy Jana Pawła II z parafii Glinojeck.

Koncert pt.: "Polonia Restituta" w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Glinojecku o godz. 16:30. W programie artystyczne akcenty społeczności dzieci i młodzieży przedszkoli i szkół, organizacji i jednostek, z terenu miasta i gminy Glinojeck, wystawa o lokalnych bohaterach, koncert Julii i Grzegorza z Poznania, Marty i Pawła Stawińskich, zespołu Moja Rodzina oraz widowisko muzyczne p.t: "Polonia Restituta" w wykonaniu aktorów Teatru Dramatycznego i zespołu Pieśni i Tańca "Wisła" z Płocka. Całość poprowadzi aktor filmowy i teatralny pan Adam Woronowicz.
Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.

Więcej informacji na: www.takdlarodziny.pl
Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego "Niepodległa"

Na Mszy za Ojczyznę, jako dar ołtarza będą złożone kartki wrzucane do urny jako znak odmówionego różańca za Ojczyznę. Jeszcze w tym tygodniu prosimy o różnice w tej intencji.
W darach będzie także złożona flaga ofiarowana przez premiera rządu Mateusza Morawieckiego.
Jako znak naszej miłości i szacunku do Ojczyzny wywieśmy biało-czerwone flagi na to wyjątkowe święto, setnej rocznicy odzyskania niepodległości.
Na przemarsz ulicami miasta 11 listopada zapraszamy z flagami.

Przypominamy, że jeszcze do czwartku włącznie można ofiarować odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące pod warunkiem nawiedzenia cmentarza i modlitwy za zmarłych. Codziennie modlimy się za zmarłych odmawiając koronkę ich intencji po Mszy św. o godz. 16.30.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.30. Ofiarujmy ją w intencji dusz w czyśćcu.

W przyszłą niedzielę 11 listopada Msza popołudniowa będzie o godz. 17.00. Natomiast w niedzielę 18 listopada msza popołudniowa będzie o godz. 15.00. Będą wtedy odprawiane Msze św. za Ojczyznę. Intencje zamawiane na godz. 16.00 będą odprawione o godz. 11.30.

SPOTKANIA:
W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 11.00.
Spotkanie z młodzieżą na plebanii w poniedziałek o godz. 17.30.

Przypominamy, że przyjmujemy wypominki, które pomogą nam w modlitwie za naszych bliskich zmarłych. Wypominki przyjmujemy w kancelarii parafialnej od godz. 16.00 do 16.30.

PODZIĘKOWANIA:
W ubiegła niedzielę na remont kościoła zebraliśmy 2 540 zł. Składam serdeczne Bóg zapłać. Chciałbym w przyszłym roku zakończyć remont elewacji. Będzie to zależało od zebranych na ten cel funduszy.
Ofiara od ks. Proboszcza na remont 2 000 zł.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
10 XI - św. Leon Wielki (ok. 400-461), papież, obrońca wiary i obrońca Rzymu przed najazdami barbarzyńców.

Dnia 6 listopada 2018 r. (wtorek) od godz. 9.00 w Liceum Ogólnokształcącym
w Glinojecku odbędzie się pobór krwi
Wymagania:
dobry stan zdrowia
dokument tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL
Za oddane 450 ml krwi otrzymuje się:
Sok, czekoladę, baton,
dzień wolny od pracy/szkoły w dniu poboru krwi.
Dodano: 2018-11-03 23:05:40

Niewidomy żebrak Bartymeusz jest dla nas wzorem, jak należy usilnie prosić Pana Jezusa w naszych modlitewnych błaganiach. Nie zrażał się opinią innych ludzi, którzy chcieli go uciszyć, bo miał żywą wiarę. Pan Jezus nie pozostaje nigdy obojętny na nasze wołanie z wiarą


Kończy się październik. Jeszcze do środy wspólnie będziemy rozważać tajemnice różańcowe o godz. 17.30
Prowadzenie różańca:
poniedziałek - Rycerze Jana Pawła II
wtorek - dzieci – dziękczynny
środa - Koła Żywego Różańca
Rozważania do różańca będą zaczerpnięte z kazań bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.


W czwartek przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to święto nakazane i dzień wolny od pracy, dlatego Msze Święte będą sprawowane o godz. 8.00, 9.30, 11.00 - po tej Mszy procesja na cmentarz parafialny i o 15.00 msza św. w kaplicy na cmentarzu komunalnym i procesja.

Tradycyjnie gromadzimy się na Mszy Świętej i procesji aby polecać miłosierdziu Bożemu tych, którzy przekroczyli już bramę śmierci, a szczególnie naszych parafian, których pożegnaliśmy w ostatnim roku.

Codziennie od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w ich intencji oraz spełnienie pozostałych zwykłych warunków, to znaczy: stan łaski uświęcającej, brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjęcie Komunii św., odmówienie modlitwy w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego.

W piątek, w Dzień Zaduszny, czyli wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, będziemy modlić się za zmarłych. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz 8.00 9.30, 11.00 i o 17.00. W czasie Mszy św. będziemy modlili się za tych, którzy zmarli w tym roku. Po Mszy św. o godz. 17.00 różaniec za zmarłych na cmentarzu.

W tym miesiącu nie będzie specjalnych nabożeństw związanych z pierwszym czwartkiem i piątkiem miesiąca, ale zachęcamy do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa w piątek.

W pierwszą sobotę miesiąca uczcimy Niepokalane Serce Maryi podczas różańca o godz. 16.00 i Mszy św. o godz. 16.30. Spotkanie Kół Żywego Różańca o godz. 15.30.

Różaniec na cmentarzu 1 listopada o godz. 17.00
i 2 listopada po Mszy św. o godz.17.00.


Ofiary z dzisiejszej niedzieli będą przeznaczone na remont kościoła.

Przygotowujemy się do uczczenia setnej rocznicy odzyskania Niepodległości. Obchody rozpoczną się 10 listopada wieczorem programem patriotycznym przygotowanym przez Koła Żywego Różańca i Chór Parafialny.

11 listopada uroczystości rozpoczną się o godz. 15.30 w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury programem artystycznym. Po programie Marsz Niepodległości zakończony Mszą św. w intencji Ojczyzny o godz. 17.00.

18 listopada Fundacja Tak dla Rodziny serdecznie zaprasza na obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę w ramach projektu p.t: Polonia Restituta - tu jest nasz DOM". Uroczysta Msza św. z modlitwą za Ojczyznę o godz. 15:00. Koncert pod tytułem: "Polonia Restituta" w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Glinojecku o godz. 16:30.

SPOTKANIA:
W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 11.00.
Dziś po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie osób,które naszą szkaplerz Maryjny.

Przypominamy, że przyjmujemy wypominki, które pomogą nam w modlitwie za naszych bliskich zmarłych. Wypominki przyjmujemy w kancelarii parafialnej od godz. 16.00 do 16.30.

We wtorek zapraszamy wszystkie dzieci
na RÓŻANIEC DZIĘKCZYNNY.
Dzieci złożą Matce Bożej kwiaty,
po różańcu zapraszamy na tort od Matki Bożej.

Tort ufundował zakład cukierniczy „Wanilia”


Św. Augustyn wspomina ostatnie chwile życia św. Moniki:
"Podczas choroby pewnego dnia omdlała i na krótki czas straciła przytomność. Zbiegliśmy się do niej, lecz niebawem odzyskała przytomność, popatrzyła na stojących nad nią - mnie i mego brata - jakby ze zdziwieniem i zapytała: ,,Gdzie byłam?" A gdy spostrzegła, że stoimy niemi z przerażenia i smutku, powiedziała: "Tu pochowacie waszą matkę". Ja nadal milczałem i dusiłem w sobie płacz. Brat zaś powiedział coś w tym sensie, że byłoby dla niej lepiej gdyby umarła we własnym kraju, a nie na obczyźnie.
Spojrzała na niego z niepokojem i same jej oczy wyrażały naganę za takie poglądy. A zwróciwszy wzrok ku mnie, rzekła: "Słyszysz, co on mówi?" I znowu przemówiła do nas obu: "To nieważne, gdzie złożycie moje ciało. Zupełnie się o to nie martwcie! Tylko o jedno was proszę, żebyście - gdziekolwiek będziecie - wspominali mnie przed ołtarzem Pańskim".

Dodano: 2018-10-27 19:36:11
Pan Jezus przypomina swoim uczniom, jakie zasady powinny obowiązywać w ich wzajemnych relacjach. Na pierwszym miejscu powinna być zasada służenia jeden drugiemu, to znaczy ciągłe zabieganie o dobro drugiego. Taka postawa życiowa prowadzi do cnoty pokory, a pokora bardzo podoba się Panu Bogu.

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Będziemy modlić się w intencjach misji i misjonarzy na całym świecie. Jeszcze wielu ludzi nie słyszało o Ewangelii, czyli o dobrej nowinie o Jezusie - Zbawicielu świata. Dzisiaj teren działalności misyjnej to również nasz kontynent. Prosimy o misjonarzy w naszych zlaicyzowanych środowiskach.

W intencjach misyjnych będziemy modlić się
szczególnie podczas nabożeństw różańcowych codziennie o godz. 17.30

Za tydzień, w ostatnią niedzielę października, w wielu kościołach
świętujemy rocznicę poświęcenia własnego kościoła.

Ofiary z przyszłej niedzieli będą przeznaczone na remont kościoła.

Adoracja w czwartek od godz. 16.00. Od godziny będziemy modlić się psalmami i pieśniami wielbiącymi Boga. Często zwracamy się do Boża z prośbami a mało dziękujemy i uwielbiamy Go.

Prowadzenie różańca:
poniedziałek młodzież
wtorek dzieci - w intencji misji
środa Koła Żywego Różańca - w intencji chorych
czwartek dzieci - różaniec za wnuki
piątek młodzież
sobota Koła Żywego Różańca.
niedziela Koła Żywego Różańca.

W środę różaniec ofiaruje my w intencji chorych aby wspomóc ich modlitwy o zdrowie. Szczególnie będziemy modlić się za chorych na nowotwór. Dziś ta choroba dotyka tak wieli osób, nawet dzieci.

W czwartek zapraszamy na różaniec dzieci z dziadkami.
Dzieci będą modlić się w intencji swoich dziadków, dziękując za ich miłość a dziadkowie za wnuki.

Zachęcamy do odmawiania różańców w intencji Ojczyzny. Na stulecie odzyskania Niepodległości.
Złóżmy taki dar dla Niepodległej.

Zbliża się miesiąc listopad poświęcony modlitwie za zmarłych. Zanieśmy zmarłym dary, które przyniosą im duchowa pomoc. Komunia św. odpust za nich ofiarowany. Warunkiem uzyskania odpustu jest stan łaski uświęcającej. Dlatego zachęcamy do spowiedzi. Będziemy spowiadać od godz. 16.30 i podczas różańca o godz. 17.30.

PODZIĘKOWANIA:
Dziękuję młodzieży, która roznosiła czasopismo „Miłujcie się”. Kiedyś Pan Jezus wysłał z misją po dwóch Apostołów do ludzi. Po powrocie Apostołowie opowiadali z radością o tym jak przyjmowali ich ludzie. Młodzież zdobyła podobne doświadczenie. Większość ludzi przyjmowała ich życzliwie. Byli jednak i tacy, którzy reagowali nerwowo i niegrzecznie. Bierzmowanie zobowiązuje nas do mężnego wyznawania wiary. Św. Jan Paweł II mówi „Nie ma miłości bez odwagi. Tchórz nie potrafi Boga Kochać”.

SPOTKANIA:
W środę spotkanie Rycerzy Jana Pawła II o godz. 19.00.
W piątek po różańcu zapraszamy na spotkanie młodzież, która chce włączyć się
w przygotowanie uroczystości z okazji 100 rocznicy niepodległości.
W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 11.00.
W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie, które naszą szkaplerz Maryjny.

Przypominamy, że przyjmujemy wypominki, które pomogą nam w modlitwie za naszych bliskich zmarłych. Wypominki przyjmujemy w kancelarii parafialnej od godz. 16.00 do 16.30.

Msze św. 1 listopada będą o godz. 8.00, 9.30, 11.00 - po tej Mszy procesja na cmentarz parafialny
i o 15.00 msza święta w kaplicy na cmentarzu komunalnym.


W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:
22 X - św. Jan Paweł II (1920-2005), jeden z największych papieży naszych czasów.

Bóg zapłać za ofiary na remont kościoła.
Bogumiła i Wojciech Kupniewscy ul. Fabryczna 2E 100.00 zł
Krystyna Paśpiech Szyjki Nowe 100.00 zł

Dodano: 2018-10-22 19:54:44
Pytanie, które usłyszał Jezus, powinno nurtować każdego z nas: co mam czynić, aby osiągnąć życie wieczne? Nie bójmy się go postawić w naszej osobistej modlitwie przed Panem Jezusem. Nie obawiajmy się także odpowiedzi, jakiej nam udzieli. On zna nasze serca i wie, jakie wymagania może nam postawić. Wypełniając je, osiągniemy zbawienie.

Dzisiaj obchodzimy 18. Dzień Papieski, a we wtorek, 16 października będziemy wspominać 40. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża. Rozważajmy na nowo nauczanie św. Jana Pawła II. Zachęcamy, abyśmy nadal budowali żywy pomnik papieża Polaka w sercach młodych, zdolnych, ale naszych ubogich rodaków, których edukację możemy wspierać za pośrednictwem Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Dzisiaj także w Dniu Edukacji Narodowej nasze myśli kierujemy w stronę nauczycieli, katechetów i wychowawców. Otoczmy ich naszymi modlitwami.

W poniedziałek obchodzimy Dzień Dziecka Utraconego. Chcemy wspierać naszymi modlitwami rodziców, którzy przeżywają utratę dziecka. W ich intencjach odmówimy modlitwę różańcową.

W czwartek święto św. Łukasza Ewangelisty. Był on z zawodu lekarzem. Należał do ludzi dobrze obeznanych z ówczesną literaturą i wykształconych. W tym dniu świętuje cała Służba Zdrowia: lekarze, pielęgniarki, siostry zakonne pracujące w szpitalach i domach opieki, jednym słowem wszyscy, którzy mają coś wspólnego z pomocą chorym, ponieważ patronuje im św. Łukasz. Zapraszamy do modlitwy w intencjach pracowników służby zdrowia.

Adoracja w czwartek od godz. 16.00. Po modlitwie w ciszy, od godz. 16.30 będziemy modlili się w intencji służby zdrowia i chorych.

Za tydzień rozpoczynamy Tydzień Misyjny.

Przypominamy, że codziennie nabożeństwo różańcowe rozpoczynamy o godz. 17.30.

Prowadzenie różańca:
poniedziałek - młodzież
wtorek - dzieci
środa - grupa modlitewna Margaretki
czwartek - Koła Żywego Różańca rodziców za dzieci
piątek - młodzież
sobota - Koła Żywego Różańca.
niedziela - Koła Żywego Różańca.

W czwartek na różaniec zapraszamy rodziców z dziećmi. W tym dniu będziemy modlić się za dzieci. Po różańcu będzie specjalne błogosławieństwo dzieci, najpierw udzielane przez rodziców, a także błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych, już teraz przyjmujemy wypominki w kancelarii parafialnej.

Zachęcamy do odmawiania różańca w intencji Ojczyzny. Po odmówieniu różańca kartki wrzucamy od urny stojącej przy obrazie Matki Bożej. Zbliża się 100 rocznica odzyskania niepodległości. Podczas Mszy za Ojczyznę złożymy te kartki w darach ofiarnych. Niech każdy ofiaruje chociaż jeden różaniec w intencji Ojczyzny.

Już miesiąc (od 14 września) odprawiana jest codziennie Droga Krzyżowa w intencji parafii. chcemy wyprosić jak najwięcej łask dla parafian, wyprosić zbawienie dla wielu dusz. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się do tej duchowej akcji.


W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 będzie wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie prowadzony prze grupę modlitewną z Nasielska.
Zapraszamy do wspólnej modlitwy


"Jak piękne stopy tych, którzy zwiastują dobrą nowinę".
Zachęceni słowami św. Pawła z Listu do Rzymian, kandydaci do bierzmowania w najbliższą sobotę o godz. 12.00 będą roznosić do mieszkańców bloków katolickie czasopismo ewangelizacyjne: Miłujcie się!
Mamy nadzieję, że dwumiesięcznik, skierowany szczególnie do młodzieży i rodzin, na stałe wpisze się do lektury duchowej naszych parafian. Czasopismo ukazuje się pięć razu w roku. Można je zamówić indywidualnie lub przez parafię. Na wspólną prenumeratę można zapisać się w kancelarii parafialnej.

PODZIĘKOWANIA:
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w różańcu ulicami miasta, a szczególnie: Strażakom, Kołom Żywego Różańca, Chórowi, grupie Margaretka, harcerzom, młodzieży, ministrantom, sportowcom.

Bóg zapłać za ofiary na remont kościoła.
Ofiara bezimienna 150.00 zł
Ofiara bezimienna 100.00 zł

Dodano: 2018-10-13 21:50:37
Pan Jezus przypomina nam dzisiaj wartość nierozerwalnego małżeństwa jednej kobiety i jednego mężczyzny. Wymagania Pana Boga w tej dziedzinie są wielkie i chociaż wielu nie potrafi im sprostać, to jednak nie można ich negować. Z Bożą pomocą można przezwyciężyć wiele problemów i osiągnąć szczęście we dwoje.

Dziś przeżywamy
3 rocznicę nawiedzenia
Kopii Obrazu Jasnogórskiego.

Uroczysta Msza św.
w intencji parafii
o godzinie 16.00.
O godz. 17.00 Różaniec ulicami miasta.

Serdecznie zapraszamy


Trwamy na codziennej modlitwie różańcowej w kościele o godz. 17.30. Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w modlitwie wspólnotowej, zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinie lub indywidualnie.

Porządek prowadzenia różańca:
Młodzież - poniedziałek i piątek
Dzieci - wtorek i czwartek
Koła Żywego Różańca środa, sobota i niedziela.

W czwartek 11 października różaniec odmówimy w intencji Ojczyzny aby kontynuować Nowennę z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości.Adoracja w czwartek od godz. 16.00. Po modlitwie w ciszy, od godz. 16.30 będziemy modlili się w intencji małżeństw przy wystawionych relikwiach Zeli i Ludwika Martin.

W sobotę 13 października po różańcu procesja fatimska. Zapraszamy na procesję ze świecami.

W przyszłą niedzielę po raz 18 będziemy obchodzić Dzień Papieski. Jak co roku przeprowadzona zostanie zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą uzdolnioną ubogą młodzież.

Codziennie od godziny 15.00 jest otwarty kościół. Zachęcamy do nawiedzania kościoła w Godzinie Miłosierdzia. Cieszę się, że już teraz codziennie można spotkać kilka osób modlących się w świątyni.

Bardzo cieszy także liczny udział wiernych na nabożeństwie różańcowym. Jest dużo dzieci, młodzieży i dorosłych.

Powstało kolejne, trzecie Koło Żywego Różańca rodziców za dzieci. Członkowie koła będą przyjęci do wspólnoty dziś na Mszy św. o godz. 16.00. Jest to dar dla Matki Bożej z okazji trzeciej rocznicy Nawiedzenia. Zachęcamy kolejnych rodziców do włączenia się tworzenia kolejnych kół różańcowych.

PODZIĘKOWANIA:
Dziękuję młodzieży, która dość licznie (ponad 20 osób) przyszła by przygotować różaniec ulicami miasta. Młodzież przygotowała 150 balonów z religijnymi cytatami, flagi i podzieliła się zadaniami: rozdawanie balonów, rozdanie tekstów i słodyczy dla dzieci.
Dziękuję pani, która pomogła wyprasować flagi maryjne, które będą używane podczas procesji różańcowej.

SPOTKANIA:
W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 11.00.
W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie z członkami Kół Żywego Różańca za dzieci.

W zakrystii są do nabycia Kalendarze Rolnika w cenie 25 zł.

7 października - już 44 kraje wezmą udział
w międzynarodowej modlitwie różańcowej.


Dlaczego mamy odmawiać Różaniec publicznie.

Cud Słońca był publiczny: 13 października 1917 roku Matka Boża dokonała Cudu Słońca, którego świadkami było 70 000 ludzi, w tym ateiści, komuniści i inne osoby wrogie katolicyzmowi. Niektórzy z nich nawrócili się. Różaniec publiczny przypomina niewierzącym przechodniom, że nawrócenie jest możliwe.
Zostań Apostołem Fatimy: Jezus Chrystus posłał apostołów, aby nauczali wszystkie narody. Różaniec publiczny to wspaniały sposób na przyciągnięcie bliźnich do katolickiej wiary i zapoznanie ich z orędziem fatimskim. „Nikt nie zapala lampy i nie przykrywa jej garncem ani nie stawia pod łóżkiem; lecz stawia na świeczniku, aby widzieli światło ci, którzy wchodzą” (Łk 8, 16).


W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
13 X – bł. Honorat Koźmiński (1829-1916), polski kapucyn, założyciel wielu zgromadzeń zakonnych bezhabitowych.Bóg zapłać za ofiary na remont kościoła.
Teresa Piotrowska Wkra 100,00 zł
Agnieszka Markowska 100.00 zł
Monika i Krzysztof Rosińscy Fabryczna 37 100.00 zł
Władysława Kowalska Strzegowo ul. Wyzwolenia 100.00 zł
Ofiara bezimienna ul. Kwiatowa 100.00 zł
Od uczestników pogrzebu ś.p. Mariana Urbaniaka 2 334.00 zł

Dodano: 2018-10-06 09:23:38
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Strona 2 z 12