Księga intencji

Dodaj nowy wpis
Wpis Dodano: 2014-02-11 23:13:58
Bogu Ojcu w imię Pana Jezusa i przez Jego bolesną mękę polecamy następujące prośby: prosimy o darowanie wszystkich grzechów naszych, o zdrowie, o błogosławieństwo i wszelkie łaski Ducha Świętego w realizacji naszych planów dla całej rodziny. Maryjo wstawiaj się za nami u Boga. Amen
Wpis Dodano: 2014-02-04 22:33:58
Panie Boże Zastępów, Królu chwały w imię Pana Jezusa prosimy o zdrowie, błogosławieństwo, miłosierdzie nad naszymi grzechami, opiekę od nieszczęśliwych wypadków, kradzieży, ochroń nas od nienawiści i złej woli ludzi . Duchu Święty objaw nam to, o co z ufnością prosimy. Maryjo, przyczyniaj się we wszystkich naszych błaganiach. Amen.
Wpis Dodano: 2014-02-01 22:42:19
Panie Boże strzeż moich dzieci od zła wszelkiego. Dopomóż, aby pozakładali rodziny, doczekali się zdrowego potomstwa, chodzili do kościoła, modlili się aby w ich życiu nie było żadnej goryczy i rozczarowań oraz żeby w pracy wszystko się im układało dobrze. Przez modlitwę do Najświętszej Matki Pana Naszego do Św. Józefa oraz Ducha Świętego Amen.
Wpis Dodano: 2014-01-28 23:43:54
W imię Pana Jezusa oraz przez wylaną Najświętszą Krew Jego prosimy Boga Ojca o przebaczenie grzechów, ochronę od zła, o łaski Ducha Świętego w pewnej sprawie, o zdrowie i obfite błogosławieństwo dla naszej rodziny. Maryjo, módl się za nami. Amen.
Wpis Dodano: 2014-01-21 17:20:22
W imię Pana Jezusa i przez Jego bolesną mękę prosimy Boga Ojca aby oczyścił nasze dusze od skutków grzechu, obdarzył zdrowiem, błogosławił w pracy i chronił od wszelkiego zła całą naszą rodzinę. Duchu Święty napełnij nas potrzebnymi łaskami, kieruj nami w całym życiu oraz przyczyniaj się w naszych błaganiach, które nie umiemy wyrazić słowami. Maryjo, módl się za nami. Amen.
Wpis Dodano: 2014-01-19 01:44:42
Proszę o modlitwę w intencjach: odrodzenia i umocnienia przyjaźni na której mi tak bardzo zależy oraz pomyślnego rozwiązania moich najważniejszych problemów które spędzają mi sen z powiek, przede wszystkim finansowych oraz sukcesów w wyzwaniach jakie mnie czekają.
Wpis Dodano: 2014-01-13 20:43:10
Duchu Święty wypal zło, które jest we mnie i napełnij obficie potrzebnymi łaskami. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa proszę o zdrowie, o błogosławieństwo w życiu, ochronę przed złem w każdej postaci i proszę o szczęśliwe rozwiązanie pewnej sprawy. Błogosław Panie Boże wszystkim, których kocham oraz tym, którzy modlą się w moich intencjach. Maryjo módl się za nami. Amen.
Wpis Dodano: 2014-01-01 23:09:53
Dziękuję Ci Panie Boże za miniony rok 2013.Proszę o zdrowie dla mojej rodziny w nowym roku, żeby synowie moi założyli rodziny, nie nadużywali alkoholu, żeby w pracy się wszystko dobrze układało nie było żadnych kłopotów i zmartwień, żeby wszystko w tym nowym roku się nam powiodło .Przez modlitwę do Ciebie Boże , do Najświętszej Maryi Panny, do wszystkich Świętych z prośbą o to wszystko zwracam się Amen.
Wpis Dodano: 2013-11-25 22:48:15
Prosimy w imię Pana Jezusa i przez Jego Przenajświętsze Rany o zdrowie, o potrzebne łaski Ducha Świętego, aby złe duchy nam nie szkodziły, o odpuszczenie grzechów i błogosławieństwo Boga Ojca wszechmogącego. Maryjo, módl się za nami, szczególnie w jednej intencji. Amen.
Wpis Dodano: 2013-11-16 18:18:32
Panie Jezu, prowadź mnie Twoimi ścieżkami ...
Wpis Dodano: 2013-11-12 12:53:54
W imię Jezusa Chrystusa Zbawiciela proszę Boże Ojcze i Duchu Święty oddal od nas działanie złego, daj zdrowie, przebacz grzechy, błogosław oraz udziel nam wszelkich potrzebnych łask we ważnej sprawie. Maryjo, Królowo Wszystkich Święty, módl się za nami. Amen.
Wpis Dodano: 2013-11-11 15:04:28
Boże mój dopomóż mi i mojemu synowi w pracy, żeby się wszystko dobrze zakończyło i żebyśmy nie mieli kłopotów. Boże dobrze wiesz o co nam chodzi. Modlę się do Ciebie Boże do Św.Józefa i Maryi. dopomóżcie nam Amen.
Wpis Dodano: 2013-10-15 18:32:24
Panie Bożę proszę daj mi siłę abym cierpliwie zniosła wszystkie złe chwilę w moim życiu, abym w końcu znalazła pracę, która pozwoli mi bym mogła się usamodzielnić. Prze modlitwę i ręce Maryi Amen.
Wpis Dodano: 2013-10-15 18:27:49
Boże proszę Cię o cierpliwość i siłę abym przy chorobie alkoholowej ojca dała radę żyć, abym potrafiła dziękować za każdy dzień mojego życia. Maryjo módl się za mnie, Amen
Wpis Dodano: 2013-10-15 01:30:53
Panie Boże w dniu naszej rocznicy ślubu proszę Cię o błogosławieństwo dla mnie i mojego męża, żebyśmy byli zdrowi, była wzajemna miłości i zrozumienie. Pobłogosław również moje dzieci, żeby były zdrowe pozakładali rodziny, doczekali się potomstwa, nie nadużywali alkoholu ,modliły się, żeby była wzajemna miłość i zrozumienie. Maryjo Pani nasza módl się zemną . Panie Jezu dopomóż nam teraz i na wieki Amen.
Wpis Dodano: 2013-10-15 01:21:59
Panie Boże dodaj mi sił abym wszystko cierpliwie zniosła, wszystkie niedomówienia w pracy. Żeby się wszystko ułożyło i jak najszybciej doczekała się emerytury. Przez ręce Maryi, przez jej święty różaniec , przez modlitwy do Maryi Amen.
Wpis Dodano: 2013-10-08 23:21:45
Boże Ojcze i Duchu Święty dziękujemy za otrzymane łaski.Prosimy o błogosławieństwo, zdrowie i ochronę przed złem. Panie Jezu, w mocy Twego Imienia pokładamy ufność, że wysłuchasz nasze intencje... Maryjo wstawiaj się w naszych błaganiach i polecaj je Panu Jezusowi. Amen.
Wpis Dodano: 2013-10-06 08:21:58
Panie Boże serdecznie dziękuję o uzdrowienie mojego brata, mniej go Panie nadal w swojej opiece . Amen.
Wpis Dodano: 2013-10-06 08:16:34
Dobry Boże, proszę Cię o błogosławieństwo dla nas w 36 rocznicę ślubu, o zdrowie, wzajemną miłość i wyrozumiałość. Dopomóż również moi dzieciom ,aby nie byli alkoholikami, założyli rodziny doczekali się potomstwa, chodzili do kościoła ,modlili się byli zdrowi. Żeby wszystko ułożyło się pomyślnie .Przez ręce Maryi ,przez odmawianie różańca, przez Ducha Św. prosimy Cię Ament
Wpis Dodano: 2013-09-30 18:59:09
proszę cię panie boże o zdrowie dla całej mojej rodziny i przyjaciół