Chór

Chór w naszej parafii istnieje od wielu pokoleń. Chórzyści  uświetniają liturgię ważniejszych uroczystości parafialnych, takich jak Pasterka, Triduum, Rezurekcja, bierzmowanie, Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, Boże Ciało, a także na niedzielnych Eucharystiach. Długoletnim organistą i kierownikiem chóru był pan Stanisław Wiśniewski, obecnie funkcje te pełni pan Dawid Małecki.

Próby chóru odbywają się całym rokiem z wyjątkiem wakacji. Próby te odbywają się obecnie w czwartki po ostatniej Mszy Świętej. Chórzyści również wspólnie spotykają się przy wigilijnym stole.

Śpiew chóru i jego obecność w życiu parafii staje się powoli tradycją, jednak wciąż potrzeba nowych głosów, ażeby z roku na rok liczba osób w nim śpiewających rosła - Serdecznie Zapraszamy!!!