1. 11 listopada imieniny Patrona przeżywał ks. Marcin. Pragniemy dziś złożyć ks. Marcinowi najserdeczniejsze życzenia. Życzymy ks. Marcinowi, aby nieustannie otwierał swoje serce na natchnienia Bożego Ducha a w naszej parafii cieszy się szacunkiem i życzliwością Parafian. Szczęść Boże!
  2. W przyszłą niedzielę 20.11 będziemy gościć kleryków naszego płockiego seminarium wraz z ks. Profesorem. Wspólnie przeżywać będziemy tzw. niedzielę powołań – będziemy wspierać modlitwą płockie WSD i modlić się o nowe powołania do kapłaństwa.
  3. W przyszłą niedzielę 20.11 zapraszamy na Cecyliadę – Festiwal Muzyki Religijnej organizowany przez Dom Kultury i naszą Parafię. Gwiazdą będzie koncertu będzie zespół klerycki Fratres.
  4. Jutro o godz. 18.30 kolejne spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania. Bierzmowanie odbędzie się w niedzielę 27 listopada o godz. 16.00.
  5. Za tydzień 20 listopada o godz. 11.30 wręczenie Margaretek – czyli modlitwy za kapłanów naszej parafii.
  6. Sprawa śmieci cmentarnych: bardzo dziękuję za pomoc w segregowaniu śmieci. Zdecydowana większość z nas wkłada do Big Bag’ów zużyte wkłady – dziękuję. Proszę, aby znajdowały się tam jedynie wkłady:: żadnych innych plastików, butelek, zniczy szklanych. Proszę, aby plastiki, plastikowe kwiaty, ozdoby, szklane znicze zabierać do domów i wyrzucać ze swoimi śmieciami.Na wysypisku zostawiajmy jedynie odpady zielone – BIO – chryzantemy, ale bez plastikowych doniczek. Zielone umieszczamy na przyczepie, by zwieść na kompost.
  1. Życzę wszystkim pięknej niedzieli.

 

 

Comments are closed