1. W dniach 23.05-30.05 współorganizujemy z parafią św. Bartłomieja w Płocku pielgrzymkę samolotową do Włoch. W programie pielgrzymki: Rzym, Neapol, Pompeje, San Giovanni Rotondo, Monte Sanct Angelo, Manopello, Lanciano. Więcej informacji na FB i stronie parafialnej. Mamy 19 miejsc. Już zapisało się 10 osób z parafii (zostało 6 wolnych miejsc). Osoby, które się zapisały, powinny w ciągu 2 tyg. podać swoje dane personalne do proboszcza oraz wpłacić zaliczkę na konto parafialne z dopiskiem pielgrzymka do Włoch.
  1. W minionym tygodniu trwały przygotowania administracyjne do podłączenia gazu do budynków parafialnych oraz została przywieziona butla do gazu.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na ogrzewanie kościoła.
  3. Dziękujemy za serdeczne przyjmowanie nas księży w czasie kolędy. Jest nam bardzo miło.
  4. Do nabycia Gość Niedzielny
  5. Życzymy wszystkim pięknej niedzieli.

Comments are closed