1. W dniach 23.05-30.05 współorganizujemy z parafią św. Bartłomieja w Płocku pielgrzymkę samolotową do Włoch. W programie pielgrzymki: Rzym, Neapol, Pompeje, San Giovanni Rotondo, Monte Sanct Angelo, Manopello, Lanciano. Więcej informacji na FB i stronie parafialnej. Mamy 19 miejsc. Już zapisało się 10 osób z parafii (zostało 6 wolnych miejsc).

Osoby, które się zapisały, powinny w ciągu 2 tyg. podać swoje dane personalne do proboszcza oraz wpłacić zaliczkę na konto parafialne z dopiskiem pielgrzymka do Włoch. W przypadku, gdy ktoś się zapisał, a nie wpłaci zaliczki, zapis 2 ciągu 2 tyg. zostanie anulowany. Nie możemy bowiem blokować miejsc.

  1. Serdecznie zapraszamy na uroczystość upamiętnienia 160. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego w niedzielę  22 stycznia w kościele Parafialnym o godz. 16.00. Po Mszy św. zapraszamy na Koncert Patriotyczny pt: „Gloria Victis” z udziałem uczniów SP. im Marii Konopnickiej w Glinojecku i Zespołu Moja Rodzina.  

Zostanie również odsłonięta tablica pamiątkowa poświęcona pamięci ks. Augustyna Krużmanowskiego. Wydarzeniu patronuje Parafia, Burmistrz Miasta i Gminy Glinojeck oraz Wielki Rycerz Chorągwi Zakonu Rycerzy Jana Pawła II Parafii Glinojeck.

  1. Śmieci na cmentarzu – prosimy o segregowanie śmieci. Jest PODSTAWIONA PRZYCZEPA wyłącznie na odpady BIO-DEGRADOWALNE. Plastikowe WKŁADY po zniczach wrzucamy do BIGBAGÓW, natomiast szkło, plastik w miarę możliwości zabieramy do swoich domów. Dziękuję za pomoc.
  2. Dziękujemy za serdeczne przyjmowanie nas księży w czasie kolędy. Jest nam bardzo miło.
  3. Do nabycia Gość Niedzielny.
  4. Życzymy wszystkim pięknej niedzieli.

Comments are closed