1. Dziś III Niedziela Zwykła. Dzień Dziadka i Dzień Babci. Wszystkim Babciom i Dziadkom dziękujemy za ich miłość i dobroć; życzymy błogosławieństwa Bożego zdrowia, pociechy z wnuków oraz wsparcia ze strony najbliższych.
  2. Dziś Niedziela Słowa Bożego. Słowo Boże jest fundamentem naszego życia uczniów Pana. Na wiosnę planuję rozpocząć Szkołę Biblijną – będą to 4 spotkania, na których będziemy się uczyć czytać Pismo Święte. Jak medytować Słowo Boże.
  3. Za tydzień w niedzielę spotkanie rodziców i dzieci, przygotowujących się do I Komunii św. na Mszy o godz. 10.00.
  4. Dziś o godz. 16.00 uroczysta Msza św., której będzie przewodniczył ks. Dziekan Józef Błaszczak, podczas której upamiętnimy rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego. Ks. Dziekan, wraz z Panem Burmistrzem i Wielkim Rycerzem naszej Glinojeckiej Chorągwi odsłoni tablicę pamiątkową poświęconą pamięci ks. Augustyna Krużmanowskiego.

Po Mszy św. zapraszamy na Koncert Patriotyczny pt: „Gloria Victis” z udziałem uczniów SP. im Marii Konopnickiej w Glinojecku i Zespołu Moja Rodzina.  

  1. Za tydzień dzieci i młodzież z naszej Szkoły przedstawią Jasełka na Mszy o godz. 10.00. Bardzo cieszymy się z tej inicjatywy Dyrekcji, Nauczycieli oraz Uczniom naszej Szkoły. I serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian wraz z dziećmi.
  2. W ubiegłym tygodniu odbyłem spotkanie z inżynierem, aby przygotować projekt przebudowy starej obory – można byłoby wszystko rozebrać, ale wydaje się, że część budynku można przebudować i wykorzystać na pomieszczenia gospodarcze i garaże. Jak Bóg da, to zrobimy to w tym roku. Ponadto, prowadzone są działania administracyjne związane z podłączeniem gazu.
  3. Dziękuję za podejmowanie segregacji śmieci na cmentarzu.
  4. Dziękujemy za serdeczne przyjmowanie nas księży w czasie kolędy. Jest nam bardzo miło. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kolędy np. z powodu choroby, pracy itp. to można NAJLEPIEJ zgłosić się po Mszy do zakrystii albo poprzez kontakt telefoniczny pod nr parafialnym TEL. 511-262-287 w celu umówienia kolędy. Odwiedzimy te rodziny w sobotę po godz. 11.00
  5. Z uwagi, że z powodu choroby jednego z nas kolęda się trochę wydłużyła, więc proszę o wysłuchanie godzin Mszy św. w tym tygodniu – zwłaszcza osób, które miały zamówione intencje albo ustalone Msze popogrzebowe. 
  6. Do nabycia Gość Niedzielny.
  7. Życzymy wszystkim pięknej niedzieli.

Comments are closed