1. Dziś VI Niedziela Zwykła. Rozpoczęły się ferie zimowe. Wszystkim dzieciom i młodzieży wraz z nauczycielami i rodzicami życzymy miłego odpoczynku w czasie ferii i bezpiecznego powrotu do domu.
  2. Dziękujemy wszystkim którzy umożliwili naszym bliskim Chorym wspólną modlitwę wczoraj podczas Światowego Dnia Chorego. Jako kapłani jesteśmy zawsze gotowi, aby pojechać na każde wezwanie do tych, którzy cierpią w domu i nie są w stanie przyjść czy przyjechać do kościoła.
  3. W najbliższy wtorek 14 lutego Dzień Zakochanych. Wszystkim Zakochanym, wszystkim którzy kochają i są kochani życzymy, aby ich miłość stale się pogłębiała. Kochani Mężowie, Kochane Żony, Narzeczeni, zadbajcie tego dnia o siebie – warto kupić kwiatek, dać buziaka, sprawić 2 osobie radość i poczucie że jest Ważna i Kochana.
  4. W niedzielę 5 marca odbędzie się losowanie hulajnogi – czyli nagrody za uczestnictwo w niedzielnych Mszach dziecięcych.

– Zgodnie z zasadami dzieci, które uzbierały 16 karteczek i więcej – niech się zgłoszą do katechetów, aby mogli wziąć udział w losowaniu nagrody głównej.

– Dzieci posiadające 10 karteczek i więcej, niech także zgłoszą się do katechetów, aby uzyskali nagrody pocieszenia.

  1. Za tydzień 19 lutego rodzice ministrantów organizują kiermasz ciast – tzw. słodka niedziela – dochód z tej akcji przeznaczony na wyjazd ministrantów i ministrantek.
  2. W niedzielę 5 marca na Mszy o godz. 10.00 odbędzie się uroczystość włączenia kandydatów do grona ministrantów. Zapraszamy rodziców, rodzeństwo i dziadków, abyśmy wspólnie uczestniczyli w tym pięknym wydarzeniu.
  3. Dziękujemy za złożone dziś ofiary na ogrzewanie.
  4. Dziś po Mszach zbierane są ofiary na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
  5. Kancelaria parafialna czynna od wtorku do piątku w godz. 16.30-17.00.
  6. Do nabycia Gość Niedzielny. Życzymy wszystkim pięknej niedzieli.

Comments are closed