II niedziela wielkiego postu była szczególna, ponieważ do liturgicznej służby ołtarza dołączyły nowe osoby, a także po raz pierwszy pojawili się szafarze w naszej parafii. Byli to młodzi chłopcy i dziewczyny naszej parafii, którzy zdecydowali się pomagać w prowadzeniu liturgii. Wszyscy byli bardzo podekscytowani, widząc jak z zapałem i oddaniem wypełniają swoje zadania. Na mszy zagrał zespół “Braacia”.

Msza była uroczysta, a celebrujący ksiądz podczas kazania skupił się na znaczeniu służby dla innych i powołaniu do działania. Była to piękna przypomnienie dla nas wszystkich o wartości niesienia pomocy i wsparcia dla innych, szczególnie w obliczu trudnych czasów, jakie przeszliśmy.

Na zakończeniu mszy świętej, ksiądz ogłosił, że na zakończenie zostanie przeprowadzone losowanie nagrody głównej – hulajnogi. Wszyscy zebrani z uśmiechem na twarzach czekali z niecierpliwością na ten moment.

Po krótkiej chwili oczekiwania, rozpoczęło się losowanie. Zostało wylosowanych kilka nagród pocieszenia, ale największym zainteresowaniem cieszyła się oczywiście nagroda główna. Po kilku chwilach napięcia, ogłoszono zwycięzcę .

 

Comments are closed