1. Dziś III niedziela Wielkiego Postu.
  2. W przyszłą niedzielę Pan Kościelny Józef Balicki będzie obchodził Święto swojego Patrona.
  3. Powołanie Rady Gospodarczej i Rady Duszpasterskiej odbędzie się w maju w Uroczystość Odpustową św. Stanisława.
  4. Jutro o godz. 18.30 kolejne spotkanie Szkoły Biblijnej na plebanii.
  5. Wielki Post to czas szczególnej pobożności. Droga Krzyżowa o godz. 17.30 w każdy piątek, oraz Gorzkie Żale o godz. 15.30 w niedzielę. Ofiary na tace w czasie Drogi Krzyżowej są przeznaczone na zakup kwiatów do Grobu Pana Jezusa. Można również składać ofiary na kwiaty przez konto parafialne bądź bezpośrednio w kopercie na tacę w każda niedzielę Wielkiego Postu. Bóg zapłać.
  6. Rekolekcje wielkopostne odbędą się w dniach 24-26 marca i poprowadzi je ks. dr Jarosław Kamiński. Proboszcz parafii św. Bartłomieja w Płocku. Wykładowca teologii pastoralnej w WSD w Płocku. Ojciec Rekolekcjonista zaproponował, żeby Droga Krzyżowa ulicami miasta odbyła się w innym terminie. W związku z tym będzie zmiana: Droga Krzyżowa ulicami Glinojecka odbędzie się w piątek przed Niedzielą Palmową, czyli w dniu 31 marca.
  7. W dalszym ciągu poszukujemy organisty do pracy w naszej parafii.
  8. W tym tygodniu zakupiliśmy 2 nowe telewizory. Zostały zasponsorowane przez 3 Parafian, którzy chcieli zostać anonimowi. Ponadto zakupiliśmy urządzenie które będzie pomagało nam w animacji śpiewu na liturgii. Dziękujemy za pomoc w instalacji tego sprzętu i telewizorów Panu Dariuszowi Markowskiemu, Jeremiaszowi Wiśniewskiemu, Panu Kościelnemu oraz ks. Marcinowi.
  9. Do nabycia Gość Niedzielny. Życzymy wszystkim pięknej niedzieli i owocnego przeżywania Wielkiego Postu.

 

 

 

 

Comments are closed