1. Dziś V niedziela Wielkiego Postu. Kończymy nasze rekolekcje wielkopostne. Dziękujemy Bogu za ten święty czas, za Jego niezliczone łaski, które nam zlał przez posługę ks. Jarka, spowiedników i naszą osobistą modlitwę.
  2. Jarku – dziękujemy za Słowo Boże które do nas skierowałeś. Przypomniałeś nam co jest Najpiękniejsze, Najważniejsze i Najświętsze. Niech Dobry Bóg umocni Twoją wiarę oraz obdarzy Cię potrzebnymi łaskami. Szczęść Boże!
  3. Dziękujemy za uprzątnięcie terenu wokół plebanii Panu Rafałowi Wojciechowskiemu oraz Rycerzom św. Jana Pawła.
  4. Z racji choroby ks. proboszcza spotkanie Szkoły Biblijnej nie odbędzie się w poniedziałek.
  5. Wielki Post to czas szczególnej pobożności. Droga Krzyżowa o godz. 17.30 w każdy piątek, oraz Gorzkie Żale o godz. 15.30 w niedzielę.
  6. Droga Krzyżowa ulicami miasta odbędzie się w najbliższy piątek, 31 marca. W związku z tym zapraszamy na Mszę na godz. 18.00, a następnie o godz. 18.30 wyruszymy ulicami naszego miasta. Droga Krzyżowa zakończy się na parafialnym cmentarzu.
  7. W dalszym ciągu poszukujemy organisty do pracy w naszej parafii.
  8. Przypominamy o konkursie na najpiękniejszą PALMĘ wielkanocną. Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci z Rodzicami. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest własnoręczne wykonanie palmy z materiałów ekologicznych, surowców wtórnych bądź materiałów pochodzenia naturalnego dowolną techniką. Palmy należy przynieść do najbliższej soboty
  9. Zachęcamy do składania darów dla osób potrzebujących. Mogą to dary żywnościowe, chemia gospodarcza czy kosmetyki, które po Świętach przekażemy osobom potrzebującym, za pośrednictwem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Tę prośbę kierujemy do osób indywidualnych, ale też do sklepów, hurtowni czy zakładów produkujących żywność i środki chemiczne. Dary te będzie można składać także w Wielką Sobotę, gdy będziemy przynosili do kościoła pokarmy do poświęcenia.
  10. Dziś od godz. 12.30-15.30 odbędzie się przed kościołem Jarmark Wielkanocny organizowany przez MGOK w Glinojecku. Zapraszamy.
  11. Życzymy wszystkim pięknej niedzieli i owocnego przeżywania Wielkiego Postu.

Comments are closed