1. Dziś VI niedziela Wielkiego Postu, Niedziela Palmowa. Procesja z palmami przed Mszą o 10.00 i 11.30. Dziś 18 rocznica śmierci św. Jana Pawła II. Dziękuje za przygotowanie Palm Wielkanocnych dla księży Paniom z Pracowni Rękodzieła oraz Dzieciom wraz z Rodzicami za przygotowanie Palm konkursowych. Można je podziwiać przy ołtarzu.
 2. Drodzy Parafianie, dziękuję Wam bardzo za przeżyte rekolekcje. Było mi przykro, że nie mogłem z powodu choroby być z Wami osobiście, ale duchowo łączyłem się Wami i wspierałem modlitwą.
 3. Dziękuję bardzo Wszystkim, którzy wzięli odpowiedzialność za przeprowadzenie rekolekcji gdy mnie nie było, a więc ks. Prałatowi, ks. Marcinowi, Pracownikom Parafii, Wszystkim Wspólnotom, Zespołom, Katechetom i Osobom zaangażowanym w Liturgię i Modlitwę! DZIĘKUJĘ CHÓROWI PARAFIALNEMU I ORKIESTRZE DĘTEJ za uświetnienie niedzielnej Mszy o godz. 11.30.

Dziękuję Dyrekcji, Nauczycielom i Wychowawcom naszej Szkoły za zaangażowanie i pomoc w rekolekcjach!

 1. Dziękuję za udział oraz organizację i przeprowadzenie Drogi Krzyżowej ulicami miasta wszystkim uczestnikom oraz służbom na czele z Lektorami, Służbą Liturgiczną oraz Ochotniczą Strażą Pożarną z Glinojecka i Szyjek.
 2. Dziękuję Dobrym Ludziom z naszej wspólnoty parafialnej, którzy podjęli bezinteresownie zadbania o otoczenie kościoła i plebanii. Uporządkowali teren, opielili, zrobili nowe zasadzenia. Dziękuję też Panu Józefowi Milewskiemu za prace porządkowe wokół kościoła i na cmentarzu.
 3. Spotkanie Szkoły Biblijnej odbędzie się w poniedziałek w kaplicy o godz. 18.30
 4. W dalszym ciągu poszukujemy organisty do pracy w naszej parafii.
 5. Zachęcamy do składania darów dla osób potrzebujących. MOŻNA je przynosić do zakrystii do Wielkiej Soboty włącznie. Po Świętach dary te przekażemy osobom potrzebującym, za pośrednictwem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
 6. Dziękuję za organizację Jarmarku Wielkanocnego zorganizowany przez MGOK w Glinojecku. Nasi ministranci i ministrantki wraz z rodzicami zebrali na swój fundusz 1376 zł. Tydzień temu ministranci, ministrantki i schola byli wraz z ks. Marcinem i Wychowawcami w Niepokalanowie. Więcej na FB.
 7. Taca zeszłej niedzieli przekazana została ks. Rekolekcjoniście. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na tacę oraz przy rozmaitych okazjach na potrzeby parafii. Dziękujemy za składane ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa przy okazji tacy na Drodze Krzyżowej, czy poprzez ofiary indywidualne w kopertach czy na konto. Serdeczne Bóg zapłać.
 8. Proszę, aby sprzątając nasze groby na cmentarzu parafialnym pamiętać o segregacji. Jeśli to możliwe, zabierajmy odpady sztuczne oraz szkło do własnych śmieci do domu. Dziękuję.
 9. Do nabycia Gość Niedzielny. Życzymy wszystkim pięknej niedzieli i owocnego przeżywania Wielkiego Tygodnia.
 10. Wielki Tydzień – program na stolikach za ławkami a także w internecie.
 11. Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej godz. 18.00
 12. Wielki Piątek Liturgia Męki Pańskiej godz. 18.00
 13. Wielka Sobota – poświęcenie pokarmów od godz. 9.00, co godzina. Ostatnie poświęcenie o godz. 18.00
 14. Wigilia Paschalna o godz. 20.00
 15. Noc Konfesjonałów w Wielki Piątek od godz. 21.00-23.00.

Spowiedź:

 • Wielki Poniedziałek, Wielki Wtorek, Wielka Środa:45-18.10
 • Wielki Czwartek: 17.00-18.00
 • Wielki Piątek – 17.00-18.00 i Noc Konfesjonałów:00-23.00
 • Wielka Sobota: 9.00-12.00 i 13.00-18.00.

 

 

 

 

 

Comments are closed