OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  1. Dziś Druga Niedziela Wielkanocna – Niedziela Miłosierdzia Bożego.
  2. Chciałbym raz jeszcze wszystkim podziękować za trud przygotowania i przeżywania uroczystości świątecznych. Jako proboszcz jestem z Was dumny: począwszy od przygotowań kościoła, dekoracji, kwiatów, otoczenia kościoła, przygotowania liturgii, posługi lektorskiej muzycznej, asysty, czuwań i adoracji, modlitwy i przeżywania Świąt w gronie rodzinnym. Dziękuję też za wszelkie gesty życzliwości w postaci darów dla ubogich. Także gestów życzliwości wobec nas kapłanów.
  3. Wczoraj przeżywaliśmy Noc Miłosierdzia – czuwanie, na którym dokonaliśmy aktu ofiarowania naszego życia Bożemu miłosierdziu. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i wspólną modlitwę.
  4. Na sumie o godz. 11.30 na sumie wręczymy/liśmy uczestnikom I edycji Parafialnej Szkoły Biblijnej Dyplomy Uczestnictwa. Rozpoczynamy jednocześnie nabór do kolejnej edycji Szkoły Biblijnej – jest wolnych 15 miejsc.
  5. W niedziele 23 kwietnia po Mszy o 10.00 – odbiór alb dla dzieci pierwszokomunijnych – Pani krawcowa będzie w sali ministranckiej – obok zakrystii. Za tydzień podamy terminy prób do I i II Komunii Świętej.
  6. 25 kwietnia we wtorek o godz. 19.00 w naszej parafii będzie uroczysta Msza św., podczas której Słowo Boże wygłosi ewangelizator z Indii o. Jose Maniparambill. Zapraszamy na tę Eucharystię, w której będziemy słuchać Słowa Bożego i modlić się o łaskę uzdrowienia.
  7. Zapraszamy na spotkanie osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Włoch w dniach 23-30 maja. Spotkanie odbędzie się za tydzień w niedzielę 23 kwietnia o godz. 14.00. Na to spotkanie przyjedzie Pani Przewodnik, która opowie o szczegółach pielgrzymki. Spotkanie odbędzie się w kaplicy. Na spotkaniu wpłacimy II ratę za pielgrzymkę – zgodnie z ustaleniami w walucie EURO.
  8. Zapraszam do grupy charytatywnej, która będzie zajmowała się pomocą potrzebującym.
  9. Do nabycia tygodnik „Gość Niedzielny”.
  10. Wszystkim życzymy pięknej niedzieli.

Comments are closed