OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV Niedziela Wielkanocna – 30.04.2023 r.

 

 1. Dziś Czwarta Niedziela Wielkanocna.
 2. W miniony wtorek gościliśmy ks. Jose (czyt. Żoze) Maniparambila – dziękujemy za piękne przeżycia i wspólną modlitwę na Eucharystii i adoracji Pana Jezusa.
 3. Zapraszamy na odpust parafialny ku czci św. Stanisława, który odbędzie się w niedzielę 7 maja. Głównej Mszy odpustowej o godz. 11.30 przewodniczyć będzie ks. kan. Ryszard Dybiński.

Zechciejmy w przyszłą niedzielę przyjść licznie na Sumę Odpustową o godz. 11.30. Nie będzie Mszy o godz. 16.00.

Po Mszy odpustowej o godz. 11.30 zapraszamy na Festyn Rodzinny w ogrodach przy plebanii.

Można będzie miło spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Będą wspaniałe atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Występy przedszkolaków i zespołów z GOK-u. Występ Orkiestry Dętej.

Dla dzieci między innymi: dmuchańce, konkursy, malowanie twarzy, poszukiwanie skarbu, możliwość jazdy na kucykach i na motocyklach. Pokazy Ochotniczych Straży Pożarnych z Glinojecka i Szyjek. Prezentacja dla miłośników pszczelarstwa. Prezentacja radiowozu policyjnego.  I wiele, wiele innych ciekawych atrakcji.

Wszyscy uczestnicy będą mogli kupić losy, gdzie NAGRODĄ GŁÓWNĄ jest grill gazowy.

A do jedzenia: pieczony dzik, smaczna kiełbaska i kaszanka od lokalnych dostawców, przepyszne ciasta.

Chcemy, aby to było święto nas wszystkich. Bądźmy w tym dniu razem.

 1. Przypominamy o możliwości wyjazdu dzieci i młodzieży na letnią oazę w góry. Więcej na Facebooku.
 2. W miesiącu maju rozpoczynamy modlitwę ku czci Matki Bożej popularnie zwaną „Majowe”. W związku z tym Msze św. w maju w dni powszednie o godz. 17.00 i 18.00. Majowe w kościele po Mszy o 17.00. Kancelaria parafialna w maju i czerwcu czynna w godz. 16.30-16.50. Kancelaria parafialna w dniu 2 maja nieczynna. W sprawach pilnych prosimy o bezpośredni kontakt z duszpasterzami.
 3. Zachęcamy, aby spotykać się na MAJOWYM tradycyjnie przy figurkach znajdujących się na terenie parafii. Prosimy o poinformowanie w zakrystii, gdzie i o której godzinie odprawiane są takie nabożeństwa przy figurkach.
 4. Msze Święte 1 maja o godz. 17.00 i 18.00,
 5. Msze Święte 3 maja o godz. 8.00, 10.00 i 16.00.
 6. 5 maja – Pierwszy Piątek Miesiąca – Całonocna Adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Mszą o godz. 7.30. Serdecznie zapraszamy, aby Jezus nie był sam.
 7. 6 maja – Pierwsza Sobota Miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające o godz. 16.00.
 8. PRÓBA DO I KOMUNII – czwartek 18:30
 9. PRÓBA PRZED ODNOWIENIEM CHRZTU ŚW. – piątek 18:30
 10. Do nabycia tygodnik „Gość Niedzielny”.

Comments are closed