OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś XV Niedziela zwykła. Dziś modlimy się po każdej Mszy św. za kierowców i podróżujących oraz błogosławimy pojazdy. Ofiary zebrane przy okazji poświecenia będą przeznaczone na działalność grupy charytatywnej.

2. 6 sierpnia wyrusza kolejna Piesza Pielgrzymka z Płocka na Jasną Górę. Zachęcamy do wzięcia udziału w tych rekolekcjach w drodze. Więcej informacji na stronie pielgrzymki.

3. Wraz z Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną i pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck zapraszamy w niedzielę 30 lipca na godz. 11.00 na Mszę i koncert z okazji 79 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Koncert rozpocznie się po Mszy św. Poprzez patriotyczne zamyślenie poprowadzą nas znakomici artyści Pani Justyna Łukasiak i Julia Zajkowska.

4. Dziękuję za wspieranie dzieł prowadzonych przez nasza wspólnotę parafialną. Do nabycia Gość niedzielny, a w nim m.in. o kolejnej wyprawie kardynała Konrada Krajewskiego na Ukrainę.

5. Dziękuję za jedną bezimienną ofiarę w wysokości 500 zł wpłaconą bezpośrednio na konto parafialne na odnowienia pomnika śp. Ks. Józefa Jaworskiego.

6. Kancelaria w wakacje czynna we wtorki i czwartki 16.30-17.00. W nagłych przypadkach prosimy o kontakt z duszpasterzami.

7. Wszystkim życzymy pięknej niedzieli.

Comments are closed