OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś XX Niedziela zwykła.

2. Dziękuje za piesze pielgrzymowanie tym, którzy podjęli się tego trudu udając się do Jasnogórskiej Pani z Płocka na Jasną Górę. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę w naszym kościele podczas wieczornych apeli jasnogórskich oraz tym, którzy wędrowali pieszo 15 sierpnia do Sanktuarium w Smardzewie.

3. Kancelaria parafialna w wakacje czynna we wtorki i czwartki 16.30-17.00. W nagłych przypadkach prosimy o kontakt z duszpasterzami.

4. Zebraliśmy na pomoc powodzianom w Słowenii 1530 zł. Ofiary te zostały przesłane na konto Caritas.

5. Trwają prace remontowe w salkach katechetycznych. Obecnie zakładane są kaloryfery. Zakończona została hydroizolacja zewnętrznej ściany przy salkach katechetycznych. Dalsze prace będą kontynuowane. Można pójść i zobaczyć dotychczas wykonane prace.

6. Przypominam o ważnym wydarzeniu, które organizuje Fundacja „Tak dla Rodziny”. Chciałbym, abyśmy wspólnie przeżyli 2-3 września jak najowocniej: można wiele skorzystać.
W związku z tym wydarzenie, chciałbym prosić o pomoc w posprzątaniu kościoła, otoczenia kościoła: wypielenie chwastów, przycięcie krzaków, odchwaścić alejki wokół kościoła. Zapraszam wszystkich chętnych w przyszłą sobotę o godz. 8.30.

7. 3 września przeżywać będziemy Odpust parafialny związany z tytułem naszego Kościoła. Na uroczystej sumie o godz. 11.30 będziemy powierzać Bogu Pracowników naszej Cukrowni, którzy rozpoczynają Kampanię buraczaną. Słowo Boże podczas Mszy odpustowej wygłosi ks. dr Janusz Stańczuk, redaktor naczelny „Tak rodzinie”.

8. Do nabycia Gość niedzielny, a w nim o wspólnocie Cenacolo – wspólnota założona przez s. Elwirę. Celem tej wspólnoty jest pomoc uzależnionym od środków psychoaktywnych.

9. Wszystkim życzymy pięknej niedzieli.

Comments are closed