OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś na Mszy o godz. 10.00 odbyło się poświęcenie tornistrów dla dzieci klas I. Niech Dobry Bóg błogosławi Wam Kochane Dzieci przez wszystkie lata waszej nauki. Zapraszamy Was Drogie Dzieci wraz z Rodzicami w każdą niedzielę na Mszę na godz. 10.00, abyście poznawały miłość Boga.

2. Dzieci za udział w niedzielnej Mszy świętej otrzymują kartki, które mają wklejać do zeszytu, albo specjalnej przygotowanej przez siebie karcie. Kto zbierze 80% obecności weźmie udział w losowaniu wspaniałej nagrody – niespodzianki. NIESPODZIANKĄ JEST rower BMX. Gdyby jakaś rodzina, chciała zasponsorować tę nagrodę dla dzieci prosimy o kontakt po Mszy św. dziękujemy.

3. Dziś po Mszach św. zbieramy ofiary do Puszki na Katolickie Radio Diecezji Płockiej. Bóg zapłać za wspieranie naszej diecezjalnej rozgłośni.

4. Od 14 września rozpoczęliśmy kolejną edycję modlitwy Drogi Krzyżowej za naszą Parafię. Dziękuję wszystkim, którzy w poprzednich latach i w tym roku podjęli się modlitwy za naszą wspólnotę parafialną.

5. W piątek 22 września odbędzie się pierwsze obowiązkowe spotkanie dla KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA, czyli młodzieży klas I i starszych ze szkół średnich. Kandydaci na to spotkanie przychodzą razem z Rodzicem na godz. 18.30 do kościoła.

6. Wczoraj, 16 września odbyła się pielgrzymka autokarowa dzieci do Rostkowa, do miejsca narodzin św. Stanisława Kostki. Dziękujemy Władzom naszego miasta, Dyrekcji naszej Szkoły, ks. Marcinowi, Wychowawcom i Opiekunom za pomoc w organizacji wyjazdu.

7. We wrześniu Kancelaria parafialna czynna we wtorki i czwartki w godz. 16.30-17.00.

8. Rycerze Jana Pawła II wraz z proboszczem przeżywają swoje rekolekcje pod żaglami na Mazurach.

9. Trwają prace remontowe przy wymianie kanalizacji w łazienkach w kościele.

10. I KOMUNIA ŚW. odbędzie się w dniu w niedzielę 9 czerwca, zaś ODNOWIENIE PRZYRZECZEŃ CHRZCIELNYCH w sobotę 8 czerwca.

11. Zachęcamy do nabycia i czytania Gościa Niedzielnego.

12. Życzymy wszystkim pięknej niedzieli.

Comments are closed