OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś II Niedziela Adwentu. Przygotowujemy się jako wspólnota wierzących na powtórne przyjście Chrystusa, a jednocześnie do Świąt Bożego Narodzenia. Rekolekcje adwentowe odbędą się w dn. 15-17 grudnia i poprowadzi je ks. Jose Maniparambil. Roraty w każdą sobotę o godz. 7.30 oraz w środy o godz. 18.00. Na Roraty przynosimy świece z lampionem.

2. Program rekolekcji:

Piątek
9.00 – Msza św. z nauką dla dzieci ze SP klasy I-III
11.00 – Msza św. z nauką dla dzieci i młodzież ze SP klasy IV-VIII
16.00 – Msza św. z nauką dla dorosłych
18.00 – Msza św. z nauką dla dorosłych, a po nim spotkanie z bierzmowanymi

Sobota
9.00 – Msza św. z nauką dla dorosłych
11.00 – Msza św. z nauką dla chorych
16.00 – Msza św. z nauką dla dorosłych
18.00 – Msza św. z nauką dla dorosłych z MODLITWĄ O UZDROWIENIE

Niedziela
8.00, 10.00 (dla dzieci), 11.30, 16.00

SPOWIEDŹ W PIĄTEK I SOBOTĘ 15 MIN. PRZED KAŻDĄ MSZĄ ŚW.

3. W miniony piątek nasza młodzież przygotowująca się do bierzmowania pod okiem Pani Małgorzaty Suleckiej, przygotowywała na plebanii bombki na choinki, które będą ozdabiały nasz kościół w okresie Bożego Narodzenia. Był to wspaniały czas wspólnej pracy na rzecz naszej wspólnoty parafialnej, czas integracji oraz smacznej pizzy i ciasta. Dziękuję.

4. Dziś Fundacja Tak dla Rodziny, w ramach projektu pt. „Rodzina szkołą miłości”, organizuje w naszej parafii spotkanie dotyczące Krucjaty Wyzwolenia Człowieka – dzieła którego założycielem jest ks. Franciszek Blachnicki. Dziękuję naszym Gościom za przybycie do naszej parafii świadectwo życia w krucjacie. Dziękuję Fundacji…

5. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w najbliższy wtorek o godz. 19.00 na plebanii. Zapraszam.

6. Po każdej Mszy niedzielnej można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny. Ofiary zostaną przeznaczone na wykończenie sal katechetycznych.

7. Kancelaria czynna tylko po południu we wtorki i czwartki od 16.30-17.00. W nagłych wypadkach prosimy o kontakt z duszpasterzami.

8. Spotkanie Szkoły biblijnej dzisiaj o godz. 15.00 w kaplicy.

9. Bóg zapłać za wspieranie dzieł prowadzonych przez naszą parafię. Wczoraj została oddana do użytku nowa łazienka. Proszę, aby korzystając z niej nie wrzucać do sedesu żadnych środków higienicznych poza papierem toaletowym.

10. Zachęcamy do nabycia i czytania Gościa Niedzielnego, a w nim artykuły m.in. o nowym Nuncjuszu w Polsce.

11. Życzymy wszystkim pięknej niedzieli.

Comments are closed