OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś III Niedziela Adwentu. Dziś kończymy rekolekcje Adwentowe. Dziękujemy dobremu Bogu za wszelkie łaski jakimi nasz Pan nas obdarował. Dziękuje o. Jose i Pani Kasi za wygłoszone do nas Słowo Boże. Można nabyć książki o. Jose.

Kochani Parafianie,
Dziękuję za Waszą obecność, modlitwę i piękne spowiedzi. Dziękuję Dyrekcji i Nauczycielom naszej szkoły za przyprowadzenie dzieci na rekolekcje i wspólną modlitwę. Dziękuję młodzieży bierzmowanej, lektorom, Rycerzom i Ministrantom. Pracownikom Parafii: Pani Grażynie, ks. Marcinowi, Panu Arturowi i Mirkowi. Dziękuję Wszystkim, którzy swoja modlitwą i ofiarowanym cierpieniem wspierali dzieło tych rekolekcji.

2. Ostatnie roraty w tym tygodniu w środę o godz. 18.00 i w sobotę o godz. 7.30. Na Roraty przynosimy świece z lampionem.

3. W przyszłą Niedzielę przypada Wigilia. Msze święte w Niedzielę tylko do południa, czyli o godz. 8.00, 10.00 i 11.30. Nie będzie Mszy o godz. 16.00.

4. Uroczysta Pasterka o godz. 22.00. Przed Pasterką – o godz. 21.30 jasełka. Serdecznie zapraszamy na ten świąteczny wieczór wszystkich Parafian i Gości.

5. W przyszłą niedzielę ministranci będą rozprowadzać SIANKO NA STÓŁ WIGILIJNY– dochód przeznaczony na wyjazd ministrancki z ks. Marcinem.

6. W sobotę 23 grudnia Noc Konfesjonałów: osoby, które nie skorzystały ze spowiedzi z racji np. studiów czy pracy poza Glinojeckiem – będą mogły przyjść na spowiedź w godz. 19.00-21.00. W trakcie spowiedzi Adoracja Adwentowa Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy wszystkich do czuwania.

7. Roraty w środę o 18.00 i sobotę o 7.30. Przynosimy lampiony.

8. Po każdej Mszy niedzielnej można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny. To nie są opłatki z marketu, ale opłatki poświęcone, według naszej katolickiej i polskiej tradycji. Ofiary zostaną przeznaczone na wykończenie sal katechetycznych. Można nabyć świece wigilijne, z których dochód przeznaczony jest na ubogich.

9. Nasza Parafia wraz z Parafią św. Bartłomieja z Płocka organizuje pielgrzymkę śladami św. Pawła do Grecji w terminie 19-26 kwietnia 2024 r. W programie m.in. zwiedzanie Aten, Delf, Meteorów, Koryntu, Lutraki, Filippi, Salonik. Zapisy do końca stycznia. Ilość miejsc ograniczona. Na parafię mamy po 20 miejsc. Koszt 1980 zł i 670 Euro. Więcej informacji u Proboszcza i na FB.

10. Zakończyła się III Edycja Szkoły Biblijnej. Dziękuję Absolwentom za piękny czas wspólnej modlitwy i poszukiwania Boga w Jego Słowie.

11. Zachęcamy do nabycia i czytania Gościa Niedzielnego.

Comments are closed