OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś IV Niedziela zwykła. Ofiary zebrane na tace, zgodnie z zarządzeniem Bp Szymona przekażemy na budowę Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku. Bóg zapłać za wsparcie tego dzieła.

2. Wizytacja Ks. Biskupa Szymona i sakrament bierzmowania odbędzie się 24 maja.

3. W I sobotę miesiąca spotkanie KŻR o godz. 16.30. Wcześniej, o godz. 16.00 zapraszam na spotkanie na plebanii wszystkich Zelatorów.

4. Spotkanie Rycerzy Jana Pawła i wszystkich, którzy zechcieliby zostać Rycerzami w Niedzielę 4 lutego o godz. 17.00 na plebanii.

5. I piątek miesiąca spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu św. na Mszy o godz. 18.00 oraz zbiórka ministrantów o godz. 18.30.

6. Z piątku na sobotę tradycyjnie CAŁONOCNA ADORACJA Pana Jezusa. „Przyjdźmy by Jezus nie był sam”. Adoracja rozpocznie się o godz. 19.00, a zakończy Mszą o godz. 7.30.

7. 2 lutego Święto Ofiarowania Pana Jezusa, zwane popularnie Matki Bożej Gromniczej. To Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. o godz. 17.30 i 18.00. Ofiary na tace przeznaczone zostaną na zakony kontemplacyjne.

8. Proszę, aby w tym tygodniu przynieść do katechetów podsumowanie udziału dzieci na Mszach niedzielnych, abyśmy mogli rozlosować NAGRODĘ GŁÓWNĄ czyli ROWER BMX.

9. Msze święte w dni powszednie o godzinie 17.30 i 18.00.

10. Kancelaria czynna we wtorki i czwartki od 16.30-17.00.

11. Podsumowanie tegorocznej KOLĘDY zrobimy w przyszłą niedzielę. Jeśli jakaś rodzina nie mogła z powodu pracy czy wyjazdu na ferie przyjąć księdza po kolędzie, to można dziś w zakrystii zgłosić taką potrzebę, byśmy mogli umówić się na wizytę duszpasterską. Kolędy dodatkowe odbędą się w przyszłą sobotę, od godz. 9.00. Gdyby ten termin również nie pasował, możemy umówić się indywidualnie.

12. Do nabycia Gość Niedzielny.

13. Wszystkim życzymy pięknej niedzieli.