OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś III Niedziela Wielkiego Postu.

2. 26 lutego Pan Mirosław Sitek przeżywał swoje imieniny. Życzymy Panu Mirkowi wielu Bożych łask. Niech dobry Bóg obdarza naszego Pana Kościelnego łaską zdrowia i swoim błogosławieństwem.

3. 11 marca w naszej wspólnocie spotkanie ewangelizacyjne, którego patronem jest ks. Bp Szymon. Gościem specjalnym będzie Marcin Zieliński. Zachęcam, aby posłuchać go na FB i w internecie. Będę w najbliższym czasie umieszczał sporo filmików z Marcinem, abyśmy zapoznali się z nim bliżej i abyśmy skorzystali z tego niezwykłego czasu łaski, jaki przed nami.

4. 12 marca (wtorek) od godz. 9.00 można wziąć udział w Akcji Krwiodawstwa, aby oddać krew. Punkt pobrań będzie przy M-GOK w Glinojecku. Ważne, aby wcześniej skontaktować się telefonicznie pod nr 502-689-228 lub 507-684-321.

5. Wielki Post to także czas podejmowania praktyk pokutnych. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, które będzie odbywało się w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17.30. Rozważania prowadzą grupy i wspólnoty. W niedziele zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.30. Przypominamy, że za udział w Drodze Krzyżowej oraz w Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

6. Podczas każdego nabożeństwa Drogi Krzyżowej, będzie zbierana taca na kwiaty do Grobu Pańskiego. Jeśli ktoś ma życzenie złożyć ofiarę indywidualnie, może to uczynić wpłacając na konto lub w kopercie na tacę w niedzielę, dopisując „na kwiaty do grobu Pana Jezusa”. Bóg zapłać.

7. Zapraszam do udziału w pielgrzymce samolotowej do Portugalii w terminie 23-30 lipca 2024r. Zostałem poproszony aby zostać duchowym przewodnikiem tej pielgrzymki. Nasza parafia dostała w związku z tym 15 miejsc. W programie m.in. Fatima, Lisbona, Coimbra, Porto, wypoczynek na plaży nad Oceanem Atlantyckim. Więcej informacji u ks. proboszcza. Cena 2800 zł+630 Euro. Zapisy do połowy lutego.

8. Do nabycia Gość Niedzielny w nim m.in. o …
9. Wszystkim życzymy pięknej niedzieli.

Comments are closed