OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś V Niedziela Wielkiego Postu.

2. Dziękujemy Bogu za kończące się dzisiaj rekolekcje wielkopostne. Dziękujemy ks. Profesorowi za skierowane do nas Słowo o jakże ważnym temacie jakim jest przebaczenie. Życzymy ks. Profesorowi wielu łask, zarówno w pracy ewangelizacyjnej jak i uniwersyteckiej.

3. Dziękuję Bogu i wszystkim, którzy przyczynili się do pięknie przeżytego Wieczoru dla Jezusa, który przeżywaliśmy w miniony poniedziałek. Dziękuję Ks. Biskupowi Szymonowi za obecność. Dziękuję Marcinowi Zielińskiemu i jego Ekipie za katechezę i poprowadzenie modlitwy uwielbienia i o uzdrowienie. Dziękuję chórowi i zespołowi muzycznemu za wspaniałą muzyczną oprawę! Dziękuję Jeremiaszowi za piękne światła. Dziękuję Służbie Liturgicznej i kapłanom i pracownikom Parafii. Dziękuję Strażakom za pomoc przy parkingach i wszystkim Parafianom za obecność i modlitwę! Było pięknie. Bóg jest dobry!

4. Mam wielką prośbę: słyszałem o wielu uzdrowieniach fizycznych. Chciałbym moi Drodzy, aby Ci, którzy doświadczyli uzdrowienia, abyście spisali to na kartce i przynieśli do mnie, abyśmy mieli świadectwa uzdrowień. Dziękuje!

5. Trwają prace wykończeniowe w salkach katechetycznych. Zakupiliśmy nowy telewizor do wyświetlania pieśni. Gdyby ktoś chciałby zasponsorować, to proszę o kontakt. Bóg zapłać za wspieranie dzieł prowadzonych przez naszą wspólnotę parafialną.

6. Dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone są dla dyspozycji ks. Profesora. Bóg zapłać.

7. W najbliższy piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami Miasta. W związku z tym, jest lekka zmiana dotycząca godzin odprawianych Mszy św. Pierwsza Msza św. będzie o godz. 17.30, zaś druga o godz. 18.00, po której wyruszymy ulicami naszego Miasta, aby modlić się o pokój, o bezpieczeństwo i zgodę narodową. Na Drodze Krzyżowej będzie zbierana taca na kwiaty do Grobu Pańskiego.

8. Trwa Nowenna w intencji naszej Ojczyzny. Będzie odmawiana po I mszy wieczornej.

Comments are closed