1. Dziś V niedziela wielkanocna.

2. Dziękujemy za wspólne pielgrzymowanie śladami św. Pawła pielgrzymom z Glinojecka i okolic.

3. Przygotowujemy się do ODPUSTU, który będzie 12 maja oraz WIZYTACJI BISKUPIEJ w dniu 24 maja. W związku z tym zapraszam:

a. W sobotę na godz. 9.00 wszystkich, którzy chcieliby pomóc w pracach porządkowych w kościele i przy ogrodach. Zabierzmy ze sobą potrzebne narzędzia do sprzątania i porządkowania ogrodów przy kościele. Bóg zapłać.

b. Przyjmujemy fanty, które zostaną rozlosowane a zbiórka z odpustu przeznaczona będzie na wakacyjne półkolonie dla dzieci z naszej parafii.

4. W miesiącu maju Msze św. w dni powszednie o godz. 17.00 i 18.00. Rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W dni powszednie w kościele tradycyjnie po pierwszej mszy św. o godz. 17.00. W niedzielę po sumie.

5. 5 maja przypada I niedziela miesiąca – zapraszamy na sumę asystę procesyjną.

6. 1 maja msze o godz. 17.00 i 18.00, natomiast 3 maja jak w każdą niedzielę o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 16.00.

7. 3 maja przypada Uroczystość Maryi Królowej Polski, a także pierwszy piątek miesiąca. Od godz. 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu – „przyjdźmy by Jezus nie był sam”. Adoracja zostanie zakończona Mszą św. o godz. 7.30 w sobotę.

8. W pierwszą sobotę miesiąca wymiana tajemnic różańcowych o godz. 16.30 w kaplicy.

9. Wszystkim życzymy pięknej niedzieli.