OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś Odpust Parafialny ku czci św. Stanisława – Patrona naszej parafii.

2. Dziękuję ks. Infułatowi Markowi Smogorzewskiemu za przewodniczenie dzisiejszej liturgii, za wygłoszone Słowo Boże. Ks. Infułat przez lata był proboszczem w Rypinie. A wcześniej Dyrektorem Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Płockiej Kurii. To On współtworzył w naszej Diecezji Pieszą pielgrzymkę, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Akcję Katolicką, pierwsze fora młodzieży, przygotowywał pielgrzymkę Jana Pawła II.

3. Bardzo dziękuje wszystkim kapłanom za obecność, wspólną modlitwę i posługę konfesjonału.
Dziękuję Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie dzisiejszej liturgii i całego festynu. Począwszy od przygotowania kościoła i otoczenia, aż po atrakcje na festynie.

Dziękuję Radzie Duszpasterskiej i Gospodarczej.

Dziękuję Władzom Miasta i Gminy, dziękuję naszym lokalnym instytucjom: Ośrodkowi Zdrowia, Szkole Podstawowej, naszym lokalnym przedszkolom: Publicznemu i Smerfolandii, Miejsko-Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Glinojecku, Policji, Straży Pożarnej z Glinojecka i Szyjek – na Was zawsze możemy liczyć.

Dziękuję Sołectwu z Zygmuntowa i Garwarza Starego za namioty.

Dziękuję naszym sponsorom, którzy wspomagają nas zarówno materialnie jak i poprzez konkretne dary: Firmom Państwa Zielonkowskich za dmuchańce i atrakcje dla dzieci, dziękuję Fundacji tak dla Rodziny, Panu Andrzejowi Nowakowskiemu.
Bankowi Spółdzielczemu w Glinojecku za ufundowanie Grilla, Firmie Pana Mirosława Piechockiego Miksort za ufundowanie Roweru Giant MTB, naszej Cukrowni Diamant, Firmie Klonik, Masarni – Pana Zdzisława Zielonkowskiego, Piekarniom Państwa Wichowskich i Kęsickich, sklepowi Fachmajster.

Dziękuję za Vouchery:
– Kwiaciarni Flower Love Pani Iwony Matysiak
– Barowi Krokiet ze Strzegowa
– Salonowi urody Pani Iwony Miecznikowskiej
– Salonowi urody Pani Justyny Lewandowskiej
– Gabinetowi Masażu Patryka Wróblewskiego
– Salonowi urody Pani Marii Ryzińskiej
– restauracji Złota Rybka Pani Izabeli Pawlonce
– Salonowi Urody Pani Anny Nowakowskiej
– Salonowi urody Małgorzaty Cieślińskiej
– Firmie transportowej Włodzimierza Grabowskiego.
– Salonowi Fryzjerskiemu Beauty
– Stacji Paliw Orlen Piotra Wróblewskiego
– Salonowi Urody Kingi Romanowskiej
– Gabinetowi Masażu Moniki Nazar
– Salonowi urody Jolanty Mysiakowskiej
– właścicielowi organizującemu spływy kajakowe Panu Jackowi Rawdańskiemu
– Pani Małgorzacie Suleckiej za voucher pływania rowerem wodnym

Wolontariuszom, Kołom Żywego Różańca i Rycerzom Jana Pawła. Motocyklistom Freewind i Ośrodkowi Jeździeckiemu „Amazonka” z Jeżewa, Naszym lokalnym Mediom Glinojeck.info.

Orkiestrze Dętej z Panem Witoldem Nowakowskim na czele, chórowi Parafialnemu z Panem Arturem Wiśniewskim, dziękujemy Asyście Procesyjnej z Panem Józefem Wojciechowskim, który ostatnio zaskoczył mnie przygotowując jeżdżącą platformę dla łodzi i figury Pana Jezusa oraz dzieciom sypiącym kwiatki.

Bardzo dziękuję pracownikom Parafii Panu Kościelnemu Mirosławowi Sitkowi oraz ks. Marcinowi. Dziękuję również Pani Annie Orłowskiej za wszelką pomoc i zaangażowanie.

Dziękuję także tym Ofiarodawcom Fantów i Voucherów, którzy prosili, aby ich nie wymieniać.

4. 30 maja uroczystość Bożego Ciała. W tym roku procesja odbędzie się po lewej stronie 60 w kierunku Ciechanowa – czyli na działkach.
Proszę o przygotowanie ołtarzy w tradycyjnych miejscach.

5. 13 maja po Mszy o godz. 17.00 MAJOWE Z PROCESJĄ FATIMSKĄ.

6. Do nabycia tygodnik „Gość Niedzielny”.

7. Wszystkim życzymy pięknej niedzieli.

Comments are closed