OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś IX Niedziela zwykła.

2. Wczorajsza ulewa spowodowała zalanie salek katechetycznych. Dziękuję za pomoc Straży Pożarnej i młodzieżowej, pracownikom Parafii i Parafianom, za pomoc w usuwaniu skutków ulewy.

3. Dziękuję za przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała: Rodzinom, które przygotowały Ołtarze Wystawienia, Pracownikom parafii, Asyście procesyjnej, Chórowi, Rycerzom Jana Pawła, Kołom Żywego Różańca, Ministrantom i Mariankom, dzieciom sypiącym Kwiatki z Marysią Sitek, Wszystkim Mieszańcom naszej Parafii i Gościom za obecność i modlitwę. Dziękuję Strażakom, i policji za zabezpieczenie procesji.

4. Od Bożego Ciała codziennie po Mszy św. o godz. 17.00 procesja Eucharystyczna wokół kościoła połączona z Nabożeństwem ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

5. W najbliższą sobotę Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu św. o godz. 11.30, Spowiedź dzieci i rodziców w piątek o godz. 16.00.

6. W Niedzielę za tydzień I KOMUNIA ŚW. godz. 11.30. Spowiedź dzieci i rodziców w sobotę o godz. 15.00.

7. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w dniu 11 czerwca, wtorek. Zapisy u Pani Lucyny Wojciechowskiej i Pani Anity Pniewskiej.

8. Zmiany w parafii:
a. Ks. Marcin kończy pracę w naszej parafii z dniem 20 sierpnia.
b. Ks. proboszcz i Ks. Prałat kończą pracę w Glinojecku z dniem 30 czerwca.

9. Dziękuję Kwiaciarni Flower Love za udekorowanie Kościoła na bierzmowanie.

10. W piątek 7 czerwca o 18.30 odbędzie się zebranie rodziców dzieci, które zostały zapisane u ks. Marcina na półkolonie. Celem zebrania jest uzupełnienie formalności i przedstawienie planu półkolonii.

11. W piątek – I piątek miesiąca. Całonocna Adoracja. Przyjdźmy by Jezus nie był sam.

12. Do nabycia tygodnik „Gość Niedzielny”.

13. Wszystkim życzymy pięknej niedzieli.

Comments are closed